Winterprogramma

                                                                       Winterprogramma 2017-2018

Datum

Dag

Activiteit

Bijzonderheden

01-okt

zondag

vrije training

baan

08-okt

zondag

tijdrit baan 1 ronde

JK-competitie - 1e wegonderdeel

15-okt

zondag

training

cross, oefeningen

22-okt

zondag

training

cross, oefeningen

29-okt             

zondag -wintertijd

1e cross

JK-competitie - 1e crossonderdeel

04-nov

zaterdag

cross - 5 eiken

 

05-nov

zondag

training                (clubfoto maken)

cross, oefeningen

11-nov

zaterdag

cross - 5 eiken

 

12-nov

zondag

2e cross

JK-competitie - 2e Crossonderdeel

18-nov

zaterdag

cross - 5 eiken

 

19-nov

zondag

training            (Scorpio wedstrijd)

cross, oefeningen

25-nov

zaterdag

cross - 5 eiken

 

26-nov

zondag

training

cross, oefeningen

02-dec

zaterdag

cross - 5 eiken

 

03-dec

zondag

3e  cross

JK-competitie - 3e crossonderdeel

10-dec

zondag

4e Cross

JK-competitie - 4e crossonderdeel

17-dec

zondag

Veldtoertocht ''de Jonge Renner''

8.30 uur vertrek de Warande

24-dec

zondag

training

cross, oefeningen

26-dec

2e Kerstdag

veldtoertocht HGW, 2 groepen

8.30 uur vertrek de Warande

31-dec

zondag

5e cross

JK- competitie - 5e crossonderdeel

07-jan

zondag

training          (zaterdag cross DJR)

cross, oefeningen

14-jan

zondag

6e cross

JK- competitie - 6e crossonderdeel

21-jan

zondag

training - inhaalmogelijkheid

cross, oefeningen

28-jan

zondag

7e cross

JK- competitie - 7e crossonderdeel

04-febr

zondag

8e cross

JK- competitie - 8e crossonderdeel

11-febr

zondag                          (carnaval)

training

cross, oefeningen

18-febr

zondag

training - inhaalmogelijkheid

cross, oefeningen

25-febr

zondag

clubkampioenschap HGW

op ALV bepaald, nog uit te werken

04-mrt

zondag

training                     (John, Henk)

baan

11-mrt

zondag

Tijdrit baan (2 ronden)

JK- competitie - 2e wegonderdeel

18-mrt

zondag

Everdenberg Wedstrijd in lijn

JK- competitie - 3e wegonderdeel

25-mrt

zondag                         (zomertijd)

snertrit                         (John, Jan)

Start en snertlocatie nog te bepalen

01-apr

zondag 1e paasdag

vrij fietsen

polder

02-apr

maandag 2e paasdag

toertocht

Eddie Maanders

08-apr

zondag

rit in lijn polder

JK- competitie - 4e wegonderdeel

15-apr

zondag

toertocht

Joop Laarhoven

22-apr

zondag

tijdrit 1 ronde  polder

JK- competitie - 5e wegonderdeel

27-apr

woensdag

toertocht

Wil van Dorst

29-apr

zondag

vrij fietsen

polder

06-mei

zondag

tijdrit 2 ronden polder

JK- competitie - 6e wegonderdeel

13-mei

zondag                      (moederdag)

toertocht

Jan Stultjens

20-mei

zondag 

vrij fietsen

polder

27-mei

zondag

vrij fietsen

polder

   Nieuwe telling klassement:

-  Opname in het klassement bij 8 deelnamen

-  4 beste crossonderdeel uitslagen verplicht

-  3 beste wegonderdelen verplicht

-  1 vrije keus

-  Laagst geklasseerde wedstrijden vervallen bij meer dan 8 deelname

 

Trainingsactiviteiten starten om:

 -  Willemspolder 08.30 uur.(vanaf mei: 08:00 uur)

-   Wedstrijden van de JK- competitie starten om 09:00 uur

 

 

                                                        8x  JK - competitie - cross onderdeel

                                                        6x  JK - competitie - wegonderdeel