Masters A tot en met 64 jaar

 ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ Jack Koenen competitie Masters A - ​​ 2018-2019

 

Masters A

t/m 64 jaar

Tijdrit baan

Afval

race

Rit

in lijn

Eberg

Rit

in lijn

polder

Tijdrit polder

Pnt

Pnt

cross

Tot

pnt

Eind

klas

 

 

 

 

 

 

Naam

1260 m

1 ronde

2520 m
2 ronden

 

 

 

6.3 km

12.6 km

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Arts, John

1:53,31

1

4:07,38

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Bickers, Rhys

1:53,71

2

3:58,81

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Broos, Henk

1:59,91

5

**

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Brounen, Dirk

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Dauwerse, Eric

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Dorst, Wil van

2:12,28

7

**

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Heijkant, Dré van den

2:08,24

6

4:23,38

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Koreman, John

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11

Laarhoven, Joop

1:55,25

3

4:09,15

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

Luijtgaarden, Michael vd

1:56,92

4

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

Noort, Eric van den

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15

Oortmerssen, Hans van

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17

Pistorius, Kees

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18

Ven, Petri van de

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19

Verkooijen, Ad

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hoogste gemiddelde:  ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​ ​​​​ km/uur

40.0

 

38.0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masters A

t/m 64 jaar

CYCLO-CROSS

 

Naam

1e

2e

3e

4e

5e

6e

7e

8e

9e

10e

11e

1

Arts, John

-

4

4

4

 

 

 

 

 

 

 

95

Baaij, Marcel ​​ (gastrenner)

-

-

(4)

-

 

 

 

 

 

 

 

2

Bickers, Rhys

1

3

3

3

 

 

 

 

 

 

 

4

Broos, Henk

**

1

1

1

 

 

 

 

 

 

 

5

Brounen, Dirk

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

89

Burg, van de M ​​ (gastrenner)

-

-

(5)

-

 

 

 

 

 

 

 

6

Dauwerse, Eric

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

7

Dorst, Wil van

4

-

**

6

 

 

 

 

 

 

 

8

Heijkant, Dré van den

3

5

5

5

 

 

 

 

 

 

 

43

Hoorman, Gert (gastrenner)

(1)

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

9

Koreman, John

-

**

-

-

 

 

 

 

 

 

 

11

Laarhoven, Joop

2

2

2

2

 

 

 

 

 

 

 

96

Loon, van H  ​​​​ (gastrenner)

-

-

(8)

-

 

 

 

 

 

 

 

12

Luijtgaarden, Michael vd

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

13

Noort, Eric van den

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

47

Nooten, Francois ​​ (gastrenner)

-

(1)

-

-

 

 

 

 

 

 

 

15

Oortmerssen, Hans van

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

17

Pistorius, Kees

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

18

Ven, Petri van de

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

19

Verkooijen, Ad

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eindklassement: minimaal aan 8 onderdelen​​ deelnemen (verplicht 4 crossen, 3 wegwedstrijden en 1 vrije keuze)

* Laagst geklasseerde wedstrijden vervallen bij meer dan 8x deelname

** Alleen gestart vanwege assistentie van de jury